Blog

Z perspektywy czasu

2019-05-21 00:31:16, komentarzy: 0

Ostani mój wpis miał miejsce prawie sześć lat temu. W tym czasie wydarzyło się bardzo wiele. Np razem z OSBN udało się nam doprowadzić do powsztania cząstkowych badań technologii strawbale. Udało się zrobić dużo pracy w zakresie wdrażania technologii naturalnych. W tym czasie upowszechniła się w Polsce technologia tzw "betonu konopnego". Udało mi się nawet zrealizowa projekt w tej technologii z użyciem prefabtykowanych modułów. Zostały poczynione kroki w zakresie budynków samonośnych z dużych kostek słomy tzw "jumbo". Miałem okazję obserwować również rozwój budynków kopułowych.

Czego mnie ten czas nauczył? Przede wszystkim tego, że aby coś osiągnąć trzeba rozmawiać i współpracować zamiast konkurować i się zwalczać. Współpracą można osiągnąć o wiele wiecej niż walką, o czym chyba wielu przekonało się już w praktyce a ja miałem szczęście to obserwować.

Chciałbym podziękować wszystkim moim klientom, którzy mi zaufali. Mam nadzieję, że są w swoich nowych domach szczęśliwi. Dzięki Wam chce mi się ciągle projektować i rozwijać umiejętności. Chciałbym również podziękować też tym kilku krytykom (na szczęście nie było ich zbyt wielu:), którzy przypomnieli mi, że nie jestem niezastąpiony i że każdy znajdzie odpowiedniego projektanta  dla siebie. 

 

Mam nadzieję, że dalsze lata przyniosą nam wszystkim satysfakcjonującą współpracę, której efektem będzie mnóstwo ciekawych inwestycji budowlanych. Czego sobie i Wam (zupełnie bez żadnej okazji) życzę.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

REKLAMA ZEWNĘTRNA
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych